Ekonomik Kasko Sigortası

Ekonomik Kasko Sigortası ile Daha Az Primle Kasko Sahibi Olun

pekiyi

7/6/20233 min read

white van on road near trees during daytime
white van on road near trees during daytime

Başlık: Geniş Kapsam Sunan Ekonomik Akkasko Sigortası: Acentemburada.com

Araç sahipleri için kasko sigortası, çeşitli risklere karşı koruma sağlamak ve araçlarını güvence altına almak adına önemli bir sigorta ürünüdür. Acentembura.com olarak, müşterilerimize geniş kapsam sunan ve ekonomik bir çözüm sunan Akkasko sigortası hizmetimizle dikkat çekiyoruz. Bu blog yazısında, Acentembura.com'un ekonomik Akkasko sigortasıyla sağladığı avantajları sizinle paylaşacağız.

1. Akçözüm Anlaşmalı Servis Ağı:

Akkasko sigortasıyla birlikte, Acentembura.com müşterilerine özel olarak anlaşmalı Akçözüm servis ağı sunar. Türkiye genelinde yaygın olan bu servis ağı, araç onarımlarını hızlı ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirme imkanı sağlar. Bu sayede, hasar durumunda aracınızı tamir ettirmek için seçtiğiniz servislerde ekonomik avantajlardan yararlanabilirsiniz.

2. Yaşlı Araçlar İçin Kapsamlı Güvence İmkanı:

Eski model araç sahipleri için kasko sigortası genellikle daha yüksek maliyetli olabilir. Acentemburada.com'un ekonomik Akkasko sigortasıyla, 3-15 yaş aralığındaki araçlarınız için kapsamlı güvence imkanı sunarız. Bu sigorta seçeneği, yetkili servis kullanmak istemeyen kişilere uygun fiyatlarla geniş kapsamlı koruma sağlar ve hasarsızlık indirim hakkı da sunar.

3. 7/24 Yardım Merkezi:

Kaza veya arıza durumunda acil yardım ihtiyacınız olduğunda, Acentemburada.com'un 7/24 hizmet veren yardım merkezi yanınızda olur. 444 27 27 numaralı Aksigorta Hizmet Merkezi'ne ulaşarak, 7 gün 24 saat profesyonel destek alabilirsiniz. Bu hizmet, yol yardımı, çekici hizmeti, araç tamiratı gibi acil durumlarda size yardımcı olur.

4. Sınırsız Sorumluluk Teminatı:

Akkasko sigortasıyla birlikte, üçüncü şahıslara verilebilecek hasarlarda trafik sigortası limitlerini aşan durumlar için sınırsız sorumluluk teminatı sunulur. Bu teminat seçeneği, olası maddi zararları karşılamak adına geniş bir güvence sağlar ve ekonomik açıdan daha güvenli bir sürüş deneyimi sunar.

5. Geniş Teminatlar:

Akkasko sigortası, çeşitli teminatlarla geniş kapsamlı bir koruma sağlar. AcentemburaDA.com'un ekonomik Akkasko sigortasıyla aşağıdaki teminatlar müşterilere sunulur:

- Çarpma & Çarpışma: Sabit veya hareketli bir cisim tarafından araca çarpılması veya aracın böyle bir cisme çarpması durumunda oluşan masrafları karşılar.

- Yangın: Aracın kısmen veya tamamen yanması durumunda oluşan hasarları kapsar.

- Hırsızlık: Aracın çalınması durumunda, aracın rayiç bedeli kadar ödeme yapılır.

- İhtiyari Mali Mesuliyet: Üçüncü kişilere verilen maddi ve bedeni zararların trafik sigortası teminatlarını aşan kısmını üstlenir.

- Koltuk Ferdi Kaza - Tedavi Masrafları: Yolculuk sırasında yaşanan kazalarda vefat, maluliyet ve tedavi masraflarını kapsar.

- Hukuksal Koruma: Kaza sonucu ortaya çıkan hukuki savunma ve dava masraflarını karşılar.

- Yol Yardım Hizmetleri: Aracın bozulması, kaza sonucu hareketsiz kalması gibi durumlarla birlikte araçta yakıtın bitmesi, lastiğin patlaması gibi durumlarda çekici hizmeti sağlanır.

- Mini Onarım: Hasarsızlık indirimine zarar vermeden araçtaki ufak hasarların tamir masraflarını karşılar.

Ek olarak, ek teminatlar da sunulmaktadır:

- Doğal Afetler: Dolu, sel, deprem, fırtına, yıldırım gibi doğal afetlerden kaynaklanan zararları kapsar.

- Terör: Terör olaylarından kaynaklanan hasarları karşılar.

- Kişisel Eşya: Araç içinde bırakılan kişisel eşyanın çalınması durumunda koruma sağlar.

- Yanlış Akaryakıt Dolumu: Yanlış akaryakıt dolumu sonucu oluşan mekanik masrafları karşılar.

- Anahtar Kaybı: Araç anahtarının kaybolması veya çalınması durumunda anahtarın değiştirilmesi veya yeniden kodlanması masraflarını karşılar.

- Ek Aksesuar: Sürücünün yaptırdığı ek aksesuarların zarar görmesi durumunda masrafları karşılar.

- Kemirgen Hayvan Zararları: Kemirgen hayvanların araca vereceği zararları karşılar.

- Anahtar ile Çalınma: Araç anahtarıyla gerçekleştirilen çalınmaları kapsar.

Acentemburada.com'un ekonomik Akkasko sigortası, geniş kapsamı ve avantajlı hizmetleriyle araç sahiplerine önemli bir koruma sağlar. Akçözüm anlaşmalı servis ağı, yaşlı araçlar için kapsamlı güvence imkanı, 7/24 yardım merkezi, sınırsız sorumluluk teminatı ve geniş teminatlar müşterilere sunulan avantajlardan sadece birkaçıdır. Acentemburada.com'un ekonomik Akkasko sigortasıyla aracınızı geniş bir kapsam altında korurken, bütçenizi de göz önünde bulundurabilirsiniz. Size en uygun sigorta seçenekleri için Acentembura.com'a başvurarak, aracınızı güvence altına alabilirsiniz.

EKONOMİK AKKASKO SİGORTASI

HEMEN BİZE ULAŞIN 0312 277 24 37